PLANINARI I BICIKLISTI NA LISINI

AKTIVNOSTI UDRUGE

U nedjelju,16.08.2020.god. na području Lisine bilo je živo. Mnogobrojni planinari, izletnici, lovci, biciklisti, šumski radnici…. dočekali smo ih i ugostili. Lisinu su posjetili su planinari  P.D Obruča i

P.D.Duge.nTakođer ugošćeni su i biciklisti iz Umaga i Novigrada koji su često na našem području.

Oduševljeni su činjenicom da se pokreću aktivnosti u Lisini vezano za uređenje planinarskog doma, zaštite okoliša i pokretanje sportsko-rekreativnih sadržaja , jer mnoge od njih vežu uspomene iz

proteklih vremena kada je planinarski dom Lisina bio u funkciji i kada su se održavale razne manifestacije sportsko-rekreativnog karaktera. Uz ugodan razgovor, naši članovi su prezentirali rad udruge kao i daljnje planove,te im podijelili reklamne materijale naše udruge.